Odber noviniek

Kategórie

Ochranná podložka typ puzzle Zobraziť plnú veľkosť

Ochranná podložka typ puzzle

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

24,00 €

Ochranná podložka typ puzzle

Práve na tejto stránke Vám ponúkame ochrannú podložku puzzle, ktorú si môžete sami poskladať. S pomocou tejto pohodlnej podložky bude cvičenie pre Vás zábavou a relaxom.

Táto podložka chráni Vaše telo počas cvičenia  a zároveň výborne tlmí nárazy a hluk. Výhodou tejto podložky je aj zlepšenie pružnosti a stability pri cvičení, ktoré Vám zabezpečí ešte príjemnejšie cvičenie. Túto praktickú podložku typu puzzle môžete poskladať a položiť pod akékoľvek fitnes prístroje a zariadenia. Výhodu podložky je najmä to, že chráni Vašu podlahu pred poškriabaním.  Cvičenie na tejto podložke bude pohodlné aj vďaka materiálom z ktorých je vyrobená pričom ide o kvalitné materiály vode odolnej penovky Evo. Manipulácia, skladanie a rozkladanie  podložky je veľmi jednoduché stačí iba spojiť štyri  kusy puzzle. Výhodou je aj proti sklzový povrch podložky zabezpečujúci bezpečné cvičenie.

Túto podložku Vám zašleme ak si ju objednáte práve teraz na www.strongsport.sk. Pri akýchkoľvek otázkach čakáme na vaše maily 

Technické info:

Materiál: vodoodolná penovka EVA

Hrúbka podložky: 12mm

Protišmykový povrch

Jednoduché skladanie a rozkladanie

Počet hran:  8 

4 spojiteľné kusy, s rozmerami 60 x 60 cm;

Celkový rozmer: 125 cm x 125 cm.

Hmotnosť podložky: 1,8 kg; v balení: 2 kg.